RU

Сім'я готує Арбузова на зміну Азарову, - політолог

25.12.2012, 14:25
Сім'я готує Арбузова на зміну Азарову, - політолог - Фото
Сергій Арбузов
Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив політолог, директор політико-правових програм Центру Разумкова  Юрій Якименко.

"Призначення Сергія Арбузова першим віце-прем'єром у Кабміні Микола Азарова - рішення очікуване. На нього зроблена ключова ставка президентським оточенням. Цілком можливо, що йдеться про майбутнього прем'єр-міністра України", - підкреслив Якименко.

Експерт називає посаду першого віце-прем'єра Арбузова перехідною. "Він постажирується і піде вище", - припускає політолог.

В цілому, за його словами, у новому Кабміні багато нових облич, але суттєво це нічого не змінить в уряді. "Єдине, що можна сказати точно - посилилося представництво найближчого оточення президента. Сім'я зміцнила контроль над фінансовим сектором і силовими структурами. Крім того, впадає в око те, що в новому Кабміні не менше шести міністрів є представниками інтересів Ріната Ахметова, а також двоє - представниками інтересів Дмитра Фірташа", - підкреслив Якименко.

При цьому експерт відзначає, що багато з нових міністрів не відповідають навіть мінімальним професійним вимогам. "Наприклад, міністр оборони Павло Лебедєв спеціалізується на фінансах, але не має ні належної освіти, ні належного досвіду в оборонній сфері", - зазначив експерт.

Досьє на Юрія Якименка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини