RU

Сім'я Гонгадзе подала апеляцію на вирок Пукачу

13.02.2013, 11:26
Сім'я Гонгадзе подала апеляцію на вирок Пукачу - Фото
Олексій Пукач
Представник інтересів вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко подала апеляцію на вирок Печерського суду Києва про довічне ув'язнення екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

В Україні довічне ув'язнення - максимальна міра покарання, однак потерпіла сторона вважає, що досудове і судове слідство по даній справі було проведено не в повній мірі, а у вироку Пукачу є істотні правові прогалини, передає Інтерфакс-Україна.

"Скарга стосується тільки неповноти встановлення мотивів злочину. Я вважаю, що суд правильно встановив обставини злочину і призначив відповідне покарання", - сказала Теличенко.

Вона також повідомила, що потерпілий Олексій Подольський також оскаржив вирок Пукачу. За словами Теличенко, в апеляції Подольського  йдеться про те, що Пукач не просто застосовував до нього силу, але і катував, а Печерський райсуд не вказав цього в своєму вироку.

Також адвокат припустила, що апеляція, найімовірніше, буде розглянута у через 2-3 місяці.

Як повідомлялося, Печерський суд Києва 29 січня 2013 року засудив Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши винним у вбивстві Гонгадзе. Пукач позбавлений звання генерал-лейтенанта, а також зобов'язаний виплатити Мирославі Гонгадзе 500 тис.грн., а також 100 тис.грн. Подольському.

Журналіст Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. У 2009 році в Київській області знайдено останки черепа, які, за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе. Однак тіло досі не віддано землі, оскільки мама журналіста Леся Гонгадзе відмовляється визнавати, що знайдені останки належать її синові.

Досьє на Олексія Пукача
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини