RU

ЄС готовий до асоціації України на певних умовах, - посол

30.11.2012, 09:43
ЄС готовий до асоціації України на певних умовах, - посол - Фото
4d5907e31ab778482dc2b615b77ad09b.jpg
"Не стільки зараз питання в тому, що Україна може і повинна інтегруватися з Європейським Союзом. Зараз є сумніви щодо того, чи хоче. Зараз потрібні дуже сильні заяви про те, що, власне, хоче", - заявив надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрік Литвин в ефірі 5 каналу.

"Важко передбачити всі можливі дії всіх європейських партнерів. На сьогодні виглядає так, що перемагає воля підписати за певних умов. Це значить, треба продовжувати діалог так, щоб довести до підписання. Так, мені здається, потрібно розуміти заяву комісара Фюле", - наголосив він.

"Але, здається, він не зовсім так сказав, як цитували, що відбудеться підписання, він сподівається, що відбудеться підписання. Тому як не тому зараз готується угода, щоб її потім не підписувати. І підхід брюссельських структур, і підхід багатьох країн Євросоюзу саме такий: треба прагнути до підписання. Але всі знають, всі країни, не тільки частина, є відповідні умови, на яких до цього можна дійти. Тут великої різниці немає. Більше різниці між оцінками, як багато має бути цих умов", - підсумував він.

Нагадаємо, на форумі громадянського суспільства Східного партнерства європейський комісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле заявив, що угода про асоціацію між Україною та ЄС може бути підписана в листопаді 2013 року, якщо українська сторона до цього часу вирішить низку проблемних питань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини