RU

ЄС узгодив текст Плану дій щодо скасування віз для України

18.11.2010, 14:50
ЄС узгодив текст Плану дій щодо скасування віз для України - Фото
c1795862a6d2223d5d588478c7dc9504.jpg

ЄС узгодив текст Плану дій щодо скасування віз для України

Європейський Союз узгодив текст Плану дій щодо скасування віз для України. Про це у Брюсселі повідомив представник дипломатичної служби Європейського Союзу.

"Текст узгоджений європейською стороною. Він буде представлений Україні і, сподіваюся, буде підтриманий самітом Україна-ЄС 22 листопада)", - сказав представник дипслужби Євросоюзу, якого цитує УНІАН. За словами дипломата, надання Україні Плану дій щодо скасування короткострокових віз є, передусім, позитивним політичним сигналом для Києва.

"Наш намір - дати позитивний політичний сигнал про готовність вибудовувати більш тісні відносини з Україною", - наголосив він. Водночас дипломат зазначив, що надання плану дій - це лише початок шляху щодо скасування віз, оскільки сам документ потребує серйозних зусиль від української сторони для виконання усіх необхідних вимог у сфері управління кордонами, міграції, політики надання притулку, безпеки, захисту документів.

Нагадаємо, Україна і Євросоюз почали безвізовий діалог у жовтні 2008 року. У травні цього року сторони домовилися про надання Україні Плану дій щодо скасування візового режиму. 25 жовтня Рада закордонних справ ЄС у своїх висновках про "Східне партнерство" визначила основні параметри Плану дій.

Документ буде складатися з двох частин. На першому етапі передбачається внесення змін до законодавства України, а на другому - реалізація внесених змін на практиці. До того ж країни-члени ЄС вирішили разом із Єврокомісією моніторити виконання Україною поставлених перед нею умов для скасування візового режиму. Надання плану дій також не свідчить про автоматизм у скасуванні віз.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>
В'їзд в Україну, виїзд за кордон: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини