RU

ЄС не підтримує жодного кандидата у президенти України

22.12.2009, 12:37

Європейський Союз не підтримує жодного кандидата у президенти України. Про це заявив голова Європарламенту Єжи Бузек після зустрічі зі спікером Верховної Ради України Володимиром Литвином. До того ж він наголосив, що в Європі "надзвичайно зацікавлені у вільних, чесних і прозорих виборах Президента України".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ВРУ, також Є.Бузек зазначив, що відносини з Україною є ключовими і стратегічними для Євросоюзу. У свою чергу В.Литвин подякував Є.Бузека за офіційний візит в Україну, зазначивши, що це є "виявом поваги, підтримки і солідарності з українським народом".

Водночас Є.Бузек повідомив, що до України прибуде місія Європарламенту для спостереження за президентськими виборами. "Ми вітаємо місію спостерігачів, активно з ними будемо співпрацювати, щоб вони виступали у ролі демократичного стримуючого запобіжника", - зазначив В. Литвин.

До того ж глава українського парламенту наголосив на необхідності неухильного виконання законів під час виборчої кампанії, зазначивши, що він не підтримує ідеї підписання різного роду угод і меморандумів. "Треба просто виконувати закони", - зазначив він.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини