RU

ЄС надав Україні План дій щодо скасування візового режиму

22.11.2010, 16:05
ЄС надав Україні План дій щодо скасування візового режиму - Фото
90200175ed3ee06f044d2b1de8adba40.jpg

ЄС надав Україні План дій щодо скасування візового режиму
Саміт Україна-ЄС схвалив План дій щодо скасування візового режиму. Про це оголосив Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей у своїй заяві за результатами проведення саміту Україна-ЄС, який відбувся сьогодні у Брюсселі.

Як передає УНІАН, президент Європейської Ради зазначив: "З надзвичайним задоволенням сьогодні можу оголосити про План дій для України щодо встановлення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян".

Також сьогодні Україна і Європейський Союз підписали протокол до Угоди про партнерство і співпрацю за основними принципами участі в програмах ЄС. Протокол передбачає, що представники України зможуть брати участь у статусі спостерігачів у програмах, а також у складі керівних комітетів тих програм, яким Україна буде надавати фінансову підтримку. З кожної окремої програми Єврокомісія і влада України будуть підписувати меморандум про взаєморозуміння, який визначатиме міру участі України, її фінансовий внесок, а також участь у процедурі оцінки ефективності програми.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини