RU

Сім'я Луценка закликає Януковича виправити помилки

20.05.2011, 15:15

Президент України Віктор Янукович повинен виправити свої помилки у кримінальній справі проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив брат екс-міністра Сергій Луценко.

"Я на третій день його арешту говорив, що замовником цієї справи є вище керівництво нашої держави. Мета у них одна - знищити у фізичному значенні Ю.Луценка як політичного опонента. Але вони не розуміють, що політичних опонентів треба поважати. Чим сильніші твої опоненти, тим сильніша влада", - наголосив С.Луценко.

За його словами, необхідний "нормальний діалог". "Влада повинна виправляти помилки, які допустила. Президент України до цього мовчав. Нехай покаже свою об'єктивність", - зазначив брат екс-міністра.

Родичі просять журналістів утриматися від спілкування з дружиною Ю.Луценка Іриною. "Кожна розмова про чоловіка їй коштує дуже дорого. Ми за неї дуже переживаємо", - зазначає С.Луценко.

"Мені дзвонять з Європи, з міжнародних організацій, дипломатичних представництв. Це свідчить про те, що "міжнародна" розв'язка для влади вже не за горами", - додає він.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини