RU

ЄС готовий до лібералізації візового режиму з Україною

23.02.2010, 13:00

Європейський Союз готовий запропонувати Україні можливість лібералізувати візовий режим. У відповідь від Києва чекають стабільності і внутрішніх реформ. Про такі плани Європейського Союзу заявив після зустрічі міністрів закордонних справ ЄС глава МЗС Італії Франко Фраттіні.

Як передає "Deutsche Welle", Ф.Фраттіні наголосив, що обговорення ситуації в Україні після президентських виборів у рамках засідання Ради ЄС з питань зовнішньої політики показало, що європейці хочуть наблизити Україну до свого співтовариства і виступають з ідеєю лібералізації візового режиму. "Якщо ми вирішили зробити це з Російською Федерацією, то логічно, що ми так вчинимо і з Україною", - сказав італійський Міністр.

Крім того, Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський сказав, що ЄС має посилити в Україні підтримку тих, хто прагне наблизитися до Європи, запропонувавши "дорожню карту" до безвізового режиму. Проте, на думку глави польського МЗС, "дорожня карта" до безвізового режиму для українських громадян ще не є гарантією досягнення змін. План, запропонований Євросоюзом, буде пов'язаний із суворими умовами. "Якщо йти цим шляхом, то можна досягнути мети, але якщо зупинитися на шляху, то цього не станеться", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини