Рябошапка пішов від конкретики у справі Burisma і Байденів

04.10.2019, 12:02
Рябошапка пішов від конкретики у справі Burisma і Байденів - Фото
Руслан Рябошапка (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Генпрокурор Руслан Рябошапка, коли його запитали, чи буде ГПУ активізувати справу про можливу корупцію в зв'язці "екс-віце-президент США  Джозеф Байден і його син Хантер - Burisma", заявив, що відомство зараз "проводить аудит всіх справ". Про це він сказав на брифінгу в Києві.

Уточнюючи, скільки справ по Burisma зараз розслідується, Рябошапка сказав: "З того, що ми бачили, там, де можуть бути причетні Burisma або Байден, Злочевський або Курченко - десь близько 15". Він підкреслив, що ці справи знаходяться в стадії перевірки.

Рябошапка заявив, що в ГПУ переглядають всі провадження, які були закриті або роздроблені або розслідувалися раніше, "щоб прийняти рішення щодо тих випадків, де рішення раніше були прийняті незаконно, щоб їх переглянути".

"Ті справи, за якими прокуратура вже втратила право розслідувати - я нагадаю, що з 20 листопада ми не зможемо розслідувати або дорозслідувати ніяких справ (слідчі функції ГПУ перейдуть до Держбюро розслідувань, - ред.), - нам потрібно буде за такими провадженнями приймати рішення про передачу таких справ за підслідністю", - пояснив він.

Довідка. Burisma - одна з газодобувних компаній України, власник - екс-міністр екології часів Януковича Микола Злочевський. Його підозрюють в тому, що ліцензії на розробку родовищ "Бурісмі" та іншим компаніям це відомство погоджувало під час перебування його міністром.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников