Рябошапка: Доказів для передачі справи Шеремета в суд недостатньо

Рябошапка: Доказів для передачі справи Шеремета в суд недостатньо - Фото
Андрій Антоненко (Фото: Степан Франко/ЕРА)
30.01.2020, 15:15

Прокурори підготували для слідчих "письмові вказівки" і "встановили терміни розслідування"

Прокурори підготували письмові вказівки слідчим у справі про вбивство Павла Шеремета зібрати додаткові докази щодо підозрюваних для передачі звинувачення в суд. Про це генпрокурор Руслан Рябошапка повідомив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Мені здається, що на даний момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справа могла бути передана до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо", - сказав він.

Рябошапка пояснив, що після повідомлення про підозру слідство продовжує збирати докази, щоб підтвердити або спростувати вину підозрюваних. Він зазначив, що слідство має "рухатися в обох напрямках".

Щоб слідство зібрало ці додаткові докази, прокурори, за словами Рябошапки, підготували для них "письмові вказівки" і "встановили терміни розслідування".

"Будемо стежити за виконанням цих вказівок", - сказав Рябошапка.

Він зазначив, що процесуальні рішення прокурорів у цій справі будуть залежати від того, яким чином будуть виконані їхні вказівки.

2 грудня 2019 року силовики назвали підозрюваних у справі Шеремета. Підозри оголошені військовослужбовцю і музиканту Андрію Антоненку, військовій медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко. За весь час досудового розслідування адвокати всіх підозрюваних неодноразово заявляли про фальсифікацію доказів проти них.

За словами прокурора у справі Сергія Зузака, термін попереднього розслідування у справі закінчується 12 лютого.

29 січня повідомлялося, що слідчі будуть просити Офіс генпрокурора продовжити терміни досудового слідства до червня 2020 року.