RU

Рябошапка: Доказів для передачі справи Шеремета в суд недостатньо

30.01.2020, 15:15
Рябошапка: Доказів для передачі справи Шеремета в суд недостатньо - Фото
Андрій Антоненко (Фото: Степан Франко/ЕРА)

Прокурори підготували письмові вказівки слідчим у справі про вбивство Павла Шеремета зібрати додаткові докази щодо підозрюваних для передачі звинувачення в суд. Про це генпрокурор Руслан Рябошапка повідомив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Мені здається, що на даний момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справа могла бути передана до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо", - сказав він.

Рябошапка пояснив, що після повідомлення про підозру слідство продовжує збирати докази, щоб підтвердити або спростувати вину підозрюваних. Він зазначив, що слідство має "рухатися в обох напрямках".

Щоб слідство зібрало ці додаткові докази, прокурори, за словами Рябошапки, підготували для них "письмові вказівки" і "встановили терміни розслідування".

"Будемо стежити за виконанням цих вказівок", - сказав Рябошапка.

Він зазначив, що процесуальні рішення прокурорів у цій справі будуть залежати від того, яким чином будуть виконані їхні вказівки.

2 грудня 2019 року силовики назвали підозрюваних у справі Шеремета. Підозри оголошені військовослужбовцю і музиканту Андрію Антоненку, військовій медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко. За весь час досудового розслідування адвокати всіх підозрюваних неодноразово заявляли про фальсифікацію доказів проти них.

За словами прокурора у справі Сергія Зузака, термін попереднього розслідування у справі закінчується 12 лютого.

29 січня повідомлялося, що слідчі будуть просити Офіс генпрокурора продовжити терміни досудового слідства до червня 2020 року.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини