RU

Рух Чесно передав об'єднаній опозиції аналіз списку

19.09.2012, 13:18
Рух Чесно передав об'єднаній опозиції аналіз списку - Фото
86497b2ac34cf17fc34f3b1dc311ce4e.jpg
В об'єднаній опозиції обіцяють відреагувати на аналіз виборчого списку, проведеного рухом Чесно, і допускають можливість виключення своїх кандидатів, якщо будуть підтверджені, якщо будуть доведені "кричущі факти" порушень. Про це сказав сьогодні народний депутат Юрій Одарченко, якому представники Чесно передали свій аналіз списку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з проведеним моніторингом, з 120 кандидатів ВО Батьківщина 90 не відповідають критеріям добропорядного кандидата. Одарченко запевнив, що в партії вивчать передані матеріали і зроблять необхідні висновки. "Ми вдячні громадським організаціям, які провели таку роботу і дали нам засіб, за допомогою якого ми можемо перемогти нечесність у політиці. Ми візьмемо до уваги всю інформацію, і кожен народний депутат дасть вам відповідь", - сказав він.

На уточнююче питання, чи готова опозиція виключити зі свого списку недоброчесних кандидатів, Одарченко сказав: "Про це можна буде говорити, подивившись на конкретні показники і конкретні факти, на які вказує рух Чесно. Коли ми їх розглянемо, ми дамо відповідь. Кандидатів виключає з'їзд , і якщо факти будуть кричущими і будуть відповідати дійсності, з'їзд може зібратися і виключити будь-якого кандидата. Така можливість передбачена законодавчо".

Разом з тим, Одарченко висловив стурбованість тим, що аналіз Чесно може бути використаний для провокацій проти опозиції. "Хочеться, щоб ми такими бравадою і шумом не працювали на партію влади, яка дуже задоволена тим, що нібито від опозиції 90 депутатів з 120 нечесні", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні рух Чесно також передав свій аналіз списку Партії регіонів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини