Розвідка: Терористи в Донбасі не відводять артилерію

21.10.2015, 15:35
Розвідка: Терористи в Донбасі не відводять артилерію - Фото
Фото: EPA

Українська розвідка фіксує зосередження артилерійської техніки бойовиків калібром понад 100 мм в порушення мінських домовленостей

Українська розвідка фіксує зосередження артилерійської техніки бойовиків калібром понад 100 мм в порушення мінських домовленостей. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки.

"Українська сторона поінформувала ОБСЄ, що в районах Селезнівка, Петровське та Солнцеве виявлені артилерійські системи супротивника калібром більше 100-мм (САУ), перебування яких в даних районах - порушення мінських домовленостей", - зазначили у повідомленні.

Крім того, розвідка стверджує, що у вівторок бойовики були зосереджені на веденні розвідки сил АТО з активним залученням ДРГ на Донецькому напрямку, розвідувальних підрозділів бригад першого ешелону, засобів радіоелектронної розвідки, літаків-розвідників і літаків дальнього радіолокаційного виявлення ЗС РФ.

Крім того, бойовики проводять фортифікаційне обладнання переднього краю оборони на Донецькому напрямку.

Розвідники також заявляють про перестрілки між бойовиками. "В результаті перестрілок між сепаратистами, використання бойової техніки не за призначенням і необережного поводження зі зброєю та боєприпасами є загиблі і поранені", - зазначили у повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы