RU

Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі

25.04.2016, 14:35
Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі - Фото
Фото: army-news.ru
Українська розвідка назвала імена ще чотирьох російських офіцерів, який було відряджено Кремлем в Донбас для участі в бойових діях проти України. Серед них тільки один намагався уникнути поїздки на український схід, зазначає Головне управління розвідки.

Зокрема, на посаді "начштабу" і "заступника командира" в одному з підрозділів бойовиків "Горлівського гарнізону" гібридної армії РФ в Донбасі перебуває майор армії РФ Руслан Іскуженов. В Україні з метою прикриття використовує підроблені документи на прізвище Успанов. Іскуженов народився 12.01.1984 в Пальцівці Таврійського району Омської області РФ. До відрядження в Донбас був командиром мотострілецького батальйону 18-ї ОМБр (Грозний, РФ) 58-ї армії ЮВО ЗС РФ.

Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі
   
Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі
Фото: Руслан Іскуженов

Також повідомляється, що генерал-майор ЗС РФ Сергій Кузовлев, який з осені 2014 року по весну 2015-го командував "армією ЛНР", був підвищений на батьківщині до командувача 20-ю армією (Воронеж) ЗВО ВС РФ.

Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі
Фото: Сергій Кузовлєв

Генерал-майор Олег Цеков, який з кінця 2014 року до весни 2015-го командував "мотострілецькою бригадою армії ЛНР", повернувся на посаду командира 200-ї ОМБр Північного флоту РФ. За участь у війні проти України підвищено до командира 4-ї танкової дивізії 1-ї танкової армії (Баковка/Одинцово, Московська область) ЗВО ЗС РФ, отримав звання генерал-майора.

Розвідка назвала імена комдива і командарма ЗС РФ в Донбасі
Фото: Олег Цеков

Також з ОМБр 58-ї армії ЮВО ВС РФ в Донбас потрапив підполковник російської армії Костянтин Канаплянік, який до відрядження на тимчасово окуповані території України займав в бригаді посаду заступника командира з повітряно-десантної підготовки. Зараз російський військовослужбовець є командиром "розвідбату" гібридної армії РФ, розквартированого в Донецьку.

На відміну від більшості російських офіцерів, Канаплянік кілька разів намагався уникнути відрядження в Донбас, в тому числі подавав судовий позов. Під загрозою настання кримінальної відповідальності підполковник погодився на відправку до Донецька, де брав участь в бойових діях проти українських військ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини