RU

Розкол в ДНР: третина "міністрів" хочуть у відставку, але бояться

21.05.2014, 11:53
Розкол в ДНР: третина
Фото: EPA
Третина членів "уряду" самопроголошеної Донецької народної республіки написали заяви про відставку, однак бояться їх оприлюднити. Про це повідомляють Новости Донбасса.

Водночас лідер терористів Слов'янська В'ячеслав Пономарьов висловився проти
керівництва ДНР, яке знаходиться в Донецьку. " Тільки від вас (журналістів - ред.) я дізнаюся, що в ДНР приймають якісь рішення, озвучують якісь прожекти, якісь парламенти призначають незрозумілі. Хотілося б бачити представників Слов'янська в цьому утворенні, що вони там творять. Як я і обіцяв - свого часу прийдемо до Донецька і остаточно наведемо там порядок", - сказав Пономарьов.
Ще один внутрішній конфлікт відбувається між прихильниками "міністра оборони" ДНР Ігоря Стрєлкова і так званого "горлівського" угрупованням всередині терористичної організації.

"Спостерігається протистояння саме між Абвером (Сергієм Здрилюком) і Бісом (Ігорем Безлером). Спочатку з 14 квітня після захоплення Горлівського міськуправління міліції місто курирував Ігор Безлер. Потім його витіснив Абвер. 19 травня знову відбулася зміна влади - в УВС господарює Біс, а Абвера "виселили" в будівлю обласного СБУ", - пише видання.

Як повідомлялося, вчора, 20 травня так званий "міністр палива та енергетики ДНР" Олексій Грановський у зв'язку з незгодою з підготовлюваною націоналізацією підприємств
подав заяву про складання повноважень, але до порядку денного це питання не потрапило.

Нагадаємо, так званий "прем'єр-міністр ДНР" Олександр Бородай 17 травня в Донецьку 
заявив про підготовлювану націоналізацію майна деяких олігархів з "неправильною політичною позицією".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини