RU

Розкол в Голосі. Два обласних відділення вимагають відставки Кіри Рудик

17.06.2021, 07:58
Розкол в Голосі. Два обласних відділення вимагають відставки Кіри Рудик - Фото
Кіра Рудик (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Організації партії Голос в Черкаській та Івано-Франківській областях зажадали відставки лідерки партії  Кіри Рудик. Про це вони заявили в Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У Черкаському відділенні Голосу заявили, що за останні кілька місяців партія втратила багато прихильників, а вчора – половину фракції в Раді.

"Ми до останнього вірили в знаходження компромісу, перемогу здорового глузду над емоціями. Але потрібно визнати: сьогодні ситуація патова і зайшла в глухий кут",  – заявили в партійному відділенні. У заяві партії закликають провести з'їзд і обрати нове керівництво.

В Івано-Фраунківському обласному відділенні Голосу відзначили, що отримали шквал критики після того, як кілька нардепів Голосу проголосували за внесення до порядку денного Ради законопроєкту про російськ мову в кіно. Партійці вимагають провести з'їзд партії і переобрати її керівництво.

  • 29 березня 2021 року 10 нардепів з Голосу зажадали провести з'їзд партії і переобрати керівництво.
  • 7 червня телеведучий  Сергій Притула заявив, що покидає Голос. На його думку, Голос "не в останню чергу завдяки діям нового керівництва" партії, "віддалився до точки неповернення" від початкових основ.
  • 9 червня Ярослав Юрчишин  повідомив в Facebook, що керівництво партії зробило попередження про можливе виключення з політсили йому особисто, а також депутатам Соломії Бобровській, Роману Лозинському, Галині Васильченко, Наталі Піпі, Олександрі Устіновій.
  • 10 червня з партії Голос вийшли 15 членів Вінницького відділення.
  • Вчора 10 нардепів з Голосу заявили про створення об'єднання Справедливість і зажадали виключення Рудик з фракції.
Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини