RU

Розгляд подань на нардепів займе кілька годин

11.07.2017, 13:08
Розгляд подань на нардепів займе кілька годин - Фото
dc4999eacb65145a6a6c79a6ab08cdc4.jpg
Процес розгляду подання на одного народного депутата займає кілька годин. Про це повідомив в коментарі журналістам перший заступник голови регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник, передає кореспондент LIGA.net.

Пинзеник зазначив, що ще невідомо, скільки подань Генпрокуратури на народних депутатів будуть розглянуті сьогодні - одне або всі п'ять, за якими є висновок регламентного комітету.

Відповідаючи на питання, скільки часу може зайняти процес розгляду подань ГПУ на народних депутатів, Пинзеник сказав: "Потрібно заслухати главу Верховної Ради, який повинен зачитати повний текст подання... Потім стадія запитань-відповідей до генерального прокурора України. Потім пояснення народного депутата, по якому внесено подання. Потім оголошення висновку комітету з питань регламенту. Потім питання-відповіді. Напевно, кілька годин мінімум на одне подання".

Відповідаючи на питання, якою буде процедура, якщо до кінця тижня Рада не встигне розглянути всі подання ГПУ, Пинзеник зазначив, що висновок регламентного комітету не втратить від цього своєї сили.

"Моя особиста правова позиція полягає в тому, що порушення семиденного терміну розгляду подання не унеможливлює їх подальший розгляд. Вони можуть бути включені до порядку денного будь-якого засідання Верховної Ради і розглянуті за процедурою", - сказав він.

Читайте також: Сьогодні Рада почне приймати рішення по імунітету нардепів

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини