RU

Розгляд касації Тимошенко почався із запізненням

26.06.2012, 11:11
Розгляд касації Тимошенко почався із запізненням - Фото
6564e1d9715ecc9653ae0190f26244ef.jpg
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ розпочав засідання з розгляду касації екс-прем'єра Юлії Тимошенко і її захисту на вироки Печерського районного та апеляційного судів Києва щодо газової справи, за якими екс-прем'єр визнана винною і засуджена до 7 років позбавлення волі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, засідання почалося з 45-хвилинним запізненням.

На засіданні присутній захист Тимошенко, сама екс-прем'єр не доставлена, оскільки в даний час знаходиться на лікуванні в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці № 5 в Харкові.

Засідання проходить за досить великої  кількості присутніх (близько сотні українських та зарубіжних журналістів, народні депутати України). Крім того, в залі присутні спостерігачі від Європарламенту - колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент Європейського парламенту Пет Кокс.

Нагадаємо, це друге засідання суду з розгляду касації. 15 травня Вищий спецсуд переніс слухання справи у зв'язку з необхідністю участі Тимошенко в засіданні, а також ознайомленням учасників процесу з низкою документів.

Тимошенко та її адвокати просять вищу судову інстанцію визнати незаконними рішення Печерського районного та апеляційного судів, за якими екс-прем'єр визнана винною, скасувати їх і закрити справу за відсутністю складу злочину.

Рішення касаційної інстанції вступає в силу з моменту проголошення.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини