RU

Розгляд справи Тимошенко в Євросуді може затягнутися на роки, - адвокат

10.10.2011, 14:37

Розгляд кримінальної справи лідера Батьківщини Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини може затягнутися на декілька років. Про це в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив адвокат екс-прем'єра Юрій Сухов.

Зокрема, відповідаючи на питання, який вирок суд може оголосити для Тимошенко, Сухов сказав: "Який вердикт буде винесено в даній справі, особисто мені невідомо. На жаль, я не виключаю, що він буде безпідставно обвинувальним".

"Якщо в національних судах нам не вдасться добитися справедливого виправдального вироку, то ми вимушені будемо звертатися до Європейського суду з прав людини. Процесуальна процедура тривала і може затягнутися на декілька років", - додав він.

Разом з тим, Сухов зазначив, що налаштовує себе на позитивне рішення Печерського районного суду Києва.

"Інакше можуть опуститися руки. Тому ми налаштовані на те, що, яке б рішення суду не було, ми будемо відстоювати в цій справі правду. Ця правда полягає в тому, що Юлія Володимирівна не здійснювала ніякого злочину", - наголосив адвокат.

При цьому Сухов уточнив, що обвинувальне рішення буде оскаржено, незалежно від перспектив декриміналізації статті, за якою судять Тимошенко: "Будемо оскаржувати доти, поки не буде встановлено незаконність кримінального переслідування Тимошенко".

Інші питання та відповіді Сухова на них - на сторінці Інтернет-конференції>>>

Юрій Сухов: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини