Російський суд продовжив арешт чотирьом полоненим морякам

12.02.2019, 12:51
Російський суд продовжив арешт чотирьом полоненим морякам - Фото
Фото: ЕРА

Сьогодні судове засідання проходило в закритому режимі

Московський міський суд 12 лютого відхилив апеляції чотирьох військовополонених українських моряків і залишив усіх під вартою до кінця квітня. Про це повідомив координатор адвокатів українських моряків Микола Полозов.

"12 лютого в Московському міському суді відбувся розгляд апеляційних скарг захисту другої четвірки військовополонених українських моряків: Євгена Семидоцького, Андрія Оприска, Романа Мокряка, Сергія Цибізова", - зазначив Полозов.

За його словами, всіх чотирьох військовополонених доставили в суд, однак за клопотанням слідчого, підтриманого прокурором, суд прийняв рішення провести судове засідання в закритому режимі.

"У ході засідання захист клопотав про залучення копій резолюції ПАРЄ, в якій міститься вимога до російської влади про негайне звільнення захоплених військових моряків і поводження з ними відповідно до норма женевських конвенцій. У задоволенні цього клопотання було відмовлено", - підкреслив Полозов.

Він додав, що підсумкове рішення суду стало таким же, як і щодо попередньої четвірки - "постанову Лефортовського районного суду Москви залишено без зміни, а військовополонені залишаються в СІЗО до кінця квітня".

Раніше в Лефортовському суді до 24 квітня продовжили арешт дванадцяти українським морякам.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить