12.03.2019, 17:12

Російські спецслужби готуються до кібератаки на виборах - ІС

Російські спецслужби готуються до кібератаки на виборах - ІС - Фото

В ІС підкреслили, що російська сторона буде прагнути "коригувати" процес підбиття підсумків президентської кампанії в Україні

Реклама
Реклама

Російські спецслужби готуються до проведення серії кібератак, націлених на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки в Україні під час президентської кампанії і напередодні парламентських виборів. Про це йдеться у зведенні групи Інформаційний спротив.

"За нашими даними, для реалізації зазначених планів під загальним керівництвом Генерального штабу ЗС РФ, департаментом кіберзахисту ЗС РФ спільно з провідними науковими установами Росії розроблено спеціальне програмне забезпечення (віруси нейтралізації і проникнення, зміни формату), яке планується використовувати в кіберпросторі України", - відзначається в повідомленні.

Реклама

За даними ІС, дане програмне забезпечення має суто "хакерський" характер, а їх окремі компоненти були придбані ЗС РФ в грудні 2018 року за посередництва московського офісу Лабораторії Касперського.

"Згідно розробленої стратегії, на першому етапі, використовуючи спеціальні "хакерські програми", російська сторона буде прагнути "коригувати" процес підбиття підсумків президентської кампанії в Україні, синхронізуючи з масованою інформаційно-пропагандистською кампанією з формуванню громадської думки як в Україні, так і на міжнародній арені", - підкреслюється в повідомленні.

Мета кібератак країни-агресора РФ - заявити про "фальсифікацію результатів" і "нелегітимність" проведених виборів".

6 березня 2019 року повідомлялося, що співробітники СБУ запобігли спробам спецслужб РФ організувати хакерські атаки на державні установи, які задіяні у підготовці та проведенні виборів президента.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама