Росіяни стали гірше ставитися до України - Левада-центр
13.02.2020, 13:02

Фото: Зураб Курцікідзе/ЕРА
47% росіян погано ставляться до України, з них 27% сказали, що "в основному погано", 20% - "дуже погано". Про це свідчать результати опитування російського Левада-центру, проведеного в січні цього року.
Тільки 6% опитаних "дуже добре" ставляться до України, 36% зізналися, що "в основному добре", 11% не змогли відповісти.
У вересні 2019 року погано ставилися до України в цілому 31% респондентів, добре - 56%.
Натисніть для збільшення
Фото: levada.ru
Опитування було проведено 2-29 січня 2020 року серед 1603 осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка не перевищує 3,4%.
- 18 грудня за даними опитування державної структури РФ, Всеросійського центру вивчення громадської думки, 67% опитаних росіян вважали, що відносини між Україною і РФ не змінилися після вступу на посаду президента Володимира Зеленського.
Читайте також: Яких відносин з Росією хочуть в Україні - опитування
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ще по темі
Останні новини
Комментарі