Росіян та кримських дезертирів готують до обміну - адвокат

22.08.2019, 13:16
Росіян та кримських дезертирів готують до обміну - адвокат - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Колишні українські військові Максим Одинцов та Олександр Баранов, засуджені у "справі кримських дезертирів", а також громадяни Росії Євген Мефьодов та Ігор Кімаковський проходять юридичні процедури оформлення обміну на українських політв'язнів в Росії. Про це розповів їх адвокат Валентин Рибін в коментарі Крим.Реалії.

"Я можу підтвердити, що, дійсно, мої підзахисні - громадяни Російської Федерації і не тільки - проходять процесуальні процедури, в результаті яких вони зможуть вільно покинути територію України. Ми готуємося до майбутнього обміну", - повідомив адвокат.

Рибін розповів, що в обміні можуть взяти участь Баранов, Одинцов, Кімаковський, Мефьодов, "а також інші". Він повідомив, що не може назвати точну дату ймовірного обміну, але вважає, що "це буде дуже скоро".

Також вчора в ефірі 5 каналу Микола Полозов, керівник групи адвокатів українських моряків, захоплених Росією, прокоментував можливий обмін: "Зараз, за ​​моєю інформацією, все дуже серйозно". При цьому Полозов відмовився від інших коментарів, "щоб не нашкодити необережним словом".

  • У лютому 2018 року Одинцов і Баранов були засуджені за дезертирство на 14 і 13 років позбавлення волі відповідно.
  • 26 січня був опублікований список громадян країни-агресора, які перебуваютьв українських в'язницях.
  • Вчора в російських ЗМІ з'явилася інформація, що Росія може видати Україні п'ятьох політв'язнів.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского