RU

Росіян садитимуть за незаконний в'їзд в Україну

18.10.2018, 12:58
Росіян садитимуть за незаконний в'їзд в Україну - Фото
Фото: dpsu.gov.ua

Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону з Україною. Про це повідомляє кореспондент LIGA.net.

За зміни до Кримінального кодексу щодо відповідальності за незаконний перетин державного кордону №7017 у другому читанні і в цілому проголосували 243 депутати.

Так, за незаконний перетин кордону громадянином країни-агресора Росії або тим, хто діє в інтересах країни-агресора передбачено позбавлення волі на строк до трьох років.

Крім того за повторне порушення або порушення групою осіб можна буде позбутися волі на п'ять років. Якщо порушення вчинено із застосуванням насильства або зброї передбачено позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Як пояснила, представляючи 6 вересня проект, представник президента в парламенті Ірина Луценко, кримінальну відповідальність пропонується вводити для тих, кому заборонений в'їзд в Україну, для представників силових структур країни-агресора, для тих, хто перетинає кордон, щоб завдати шкоди інтересам держави.

4 вересня 2018 року голова МЗС Павло Клімкін заявив, що Україна повинна переглянути всю договірно-правову базу з Росією і ввести біометричний візовий режим, щоб ефективно контролювати росіян, які будуть приїжджати в Україну.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини