RU

"Росія зникне": в Чонгарі волонтери провели акцію

22.08.2018, 13:50
Фото: ru.krymr.com

Напередодні Дня Незалежності України та Дня державного прапора 22 серпня біля контрольного пункту Чонгар на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом волонтери та представники громадських організацій "Волонтер" і "Учасники АТО Генічеського району та Криму" провели акцію "Вільна Україна". Про це повідомляє Крим.Реалії.

Засновник громадської організації "Волонтер" Василь Доган відзначив, що акція проводиться вже четвертий рік поспіль.

Її учасники роздавали пам'ятки, в яких вказана інформація про те, як поводитися на окупованій території і куди звертатися, якщо там були порушені права людини.

"Пам'ятайте: Крим обов'язково повернеться під контроль України. Повернення Криму може відбутися найближчим часом, не дивлячись на те, що московська влада вважає, що є сильною як ніколи. Крім зовнішніх чинників тиску на Москву, у північного сусіда є і чималі внутрішні проблеми. Всі імперії зникають. Радянський Союз зник. Російська Федерація зникне", - йдеться в листівці, яку роздавали громадянам на в'їзді на територію півострова.

На завершення акції її учасники запустили в небо над адмінкордоном з Кримом повітряні кульки і жовто-блакитне полотнище українського прапора.

6 липня 2018 року повідомлялося, що Кабінет міністрів України виділить 105,98 млн гривень ($ 4 млн) на облаштування контрольно-пропускних пунктів Каланчак і Чонгар на адмінкордоні з Кримом.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини