Росія вже безповоротно програла Україну - Геращенко

11.10.2018, 09:51
Росія вже безповоротно програла Україну - Геращенко - Фото
Ирина Геращенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Перший заступник спікера Верховної Ради прокоментувала поведінку російських пропагандистів на Парламентській асамблеї Ради Європи

Країна-агресор Росія без України ніяк "не може" прожити, тому що для Кремля незалежна Україна - це крах імперських амбіцій. Про це у себе в Facebook заявила уповноважена президента щодо мирного врегулювання в Донбасі Ірина Геращенко, коментуючи поведінку російських пропагандистів при висвітленні недавнього засідання ПАРЄ.

"Я була здивована, що вульгарна путінська пропагандистка знає всіх українських депутатів в ПАРЄ в обличчя, на ім'я та по батькові. І, кажуть, ми там енний день - головні герої їх ГеббельсТВ", - зазначила Геращенко.

Вона вважає, що, насправді, "це хороші новини".

"Ми точно можемо прожити без РФ. Росія без України - не може, тому що це крах їх імперських амбіцій, це повний програш їх зовнішньої політики, це вбивство ключового міфу про "єдиний народ". Ми на правильному шляху, і Україну Росія вже програла. Безповоротно", - сказала Геращенко.

9 жовтня 2018 року депутати, що представляють українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи, заглушили репортаж "журналістки" каналу Росія 24 виконанням гімну України.

Читайте також: Росію не повернуть в ПАРЄ: спроба Кремля зробити це - провалилася

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы