Росія вирішила віддалено роздавати свої паспорти в Україні

28.12.2018, 15:15
Росія вирішила віддалено роздавати свої паспорти в Україні - Фото
Володимир Путін (фото - Getty Images)

Російський президент Володимир Путін підписав закон, прийнятий спеціально під Україну

Президент країни-окупанта Володимир Путін підписав закон, який надав йому право вибирати категорії громадян, для яких буде спрощено отримання російського громадянства. Про це повідомляє російський пропагандистський ресурс РИА Новости.

Раніше закон прийняла нелегітимна Держдума РФ, яка відзначала, що він "в першу чергу спрямований на підтримку громадян України".

Закон передбачає, що Путін може визначати категорії іноземців, які в спрощеному порядку зможуть отримати громадянство РФ. Йдеться про "співвітчизників, які проживають в країнах зі складною суспільно-політичною і економічною обстановкою, де відбуваються збройні конфлікти або зміна політичного режиму".

Подати заяву на прийом до громадянства РФ можна буде віддалено в спрощеному порядку - за місцем перебування, щоб "стимулювати переїзд до Російської Федерації".

Раніше в Миколаєві викрили капітана першого рангу ВСУ в запасі, який був завербований російською розвідкою і отримав громадянство РФ. Він повинен був зібрати інформацію про роботу військових частин.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами