RU

Росія використовує українських заручників як товар - Клімкін

25.06.2018, 15:12
Росія використовує українських заручників як товар - Клімкін - Фото
Павло Клімкін (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Росія використовує українських заручників і політв'язнів як товар. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, відповідаючи на питання журналістів.

"Звільнити наших політв'язнів ми можемо тільки за допомогою скоординованого міжнародного тиску. Росія використовує політв'язнів як засіб політичного тиску і як товар, саме так вони дивляться на людей", - сказав він.

За словами Клімкіна, необхідно для цього використовувати в тому числі проведення в Росії чемпіонату світу з футболу. Він зазначив, що тиск дає результат. Вже налагоджено діалог уповноважених з прав людини України та Росії.

"Діалог просувається дуже складно. Росія грає на цьому діалозі, не даючи доступу, маніпулюючи інформацією", - додав він.

Клімкін також повторив, що Україна готова приймати рішення щодо тих громадян Росії, які засуджені в Україні. "Ми готові віддати стільки, щоб витягнути всіх", - підкреслив він.

Раніше сьогодні повідомлялося, що за час роботи центру з координації пошуку і звільнення заручників при СБУ вдалося знайти 3224 зниклих в зоні АТО.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини