RU

Росія - країна-агресор?: Хуг уникнув відповіді

12.10.2018, 14:14
Росія - країна-агресор?: Хуг уникнув відповіді - Фото
Александр Хуг (фото - СММ ОБСЕ)

Перший заступник голови спеціальної моніторингової місії в Україні Олександр Хуг ухилився від відповіді на питання, чи очевидна для нього участь Росії у війні в Донбасі. Про це повідомляють Факти.

"Не маю ніякого права спростовувати або ставити під сумнів те, що ви сказали", - сказав він, відповідаючи на репліку журналіста про те, що Росія - це країна-агресор.

"Очевидним залишається те, що для реалізації рішення про досягнення миру потрібно, щоб Москва стала частиною цього рішення. Це не якісь спекулятивні мої думки. Просто хотів би підкреслити, що Російська Федерація є підписантом угод, які покликані покласти край бойовим діям. Втім, це відноситься не тільки до неї, а й до України, і до окремих районах Донецької і Луганської областей. Всі вони підписали ці угоди", - уточнив Хуг.

За його словами, "чотири з половиною роки дехто постійно намагається знайти винних і показати на них пальцем".

"Але це не наблизило вирішення конфлікту, на чому потрібно зосередитися безпосередньо. Якщо ми говоримо про військово-технічні заходи, вони узгоджені. І ті, хто поставив під досягнутими домовленостями свої підписи, повинні бути відповідальними за їх виконання", - сказав Хуг.

Читайте також: Хуг розповів про росіян в місії ОБСЄ і "козиряння" бойовикам

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини