RU

Росію визнають країною міграційного ризику до кінця місяця

13.09.2017, 15:08
Росію визнають країною міграційного ризику до кінця місяця - Фото
07a4e39e9a0d2bc828c5b78ab1caa205.jpg
Дипломатам міністерства закордонних справ і співробітникам Служби безпеки України до 30 вересня 2017 року слід внести державу-окупант Російську Федерацію до переліку країн, що представляють міграційну загрозу. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 13 вересня, на засіданні уряду.

Такий список уже існує, відомства повинні його оновити новим пунктом - Росією.

Міністри розглянули і прийняли план виконання указу президента
Петра Порошенка про вступ в силу рішення РНБО про посилення контролю за в'їздом в Україну та виїздом з країни іноземців та осіб без громадянства, а також дотримання ними правил перебування на українській території.

До 30 жовтня профільним відомствам слід розробити механізм впровадження в'їзду і виїзду з України іноземців (зокрема росіян) за біометричними закордонними паспортами і попереднього повідомлення їм про в'їзд в Україну по електронній системі.

До 30 листопада мають бути створені центри надання адмінпослуг біля КПВВ.

Читайте також:
Ввести візовий режим з Росією дуже складно - МЗС

З 1 січня 2018 року Україна вводить правила перетину кордону для громадян з країн, які можуть становити загрозу для України, за біометричними паспортами.

Глава МЗС
Павло Клімкін заявив, що введення такого контролю для іноземців не буде мати негативних наслідків для громадян країн ЄС та інших іноземців, які мають біометричні паспорти за стандартами IKAO.

Читайте також: Грицак хоче кримінальної відповідальності за відвідування РФ політиками
 

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини