RU

Російський сенат прийняв заяву про ситуацію в Україні

29.01.2014, 09:50
Російський сенат прийняв заяву про ситуацію в Україні - Фото
Фото: council.gov.ru
Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації стурбована ситуацією, що склалася в Україні. Про це сказано в заяві Ради Федерації, опублікованій в середу, 29 січня.

"Спровоковані опозицією масові безлади не мають нічого спільного з мирними акціями протесту. Добре організована кампанія спрямована на дискредитацію і повалення легітимної влади. Погроми і підпали в Києві та інших українських містах, штурм адміністративних будівель, агресивні дії проти сил правопорядку, що призвели до людських жертв і значного числа постраждалих, відбуваються зі схвалення тих, хто вивів людей на вулиці", - сказано в заяві.

Російські сенатори вважають, що Україна "перебуває у стані глибокої політичної кризи, яка може мати тяжкі наслідки для українського народу, державності і територіальної цілісності України".

"Особливу заклопотаність Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації викликають спроби опозиції протиставити інтереси одних регіонів України іншим, підриваючи стабільність українського суспільства", - сказано в заяві.

Також в російському сенаті відзначають, що багато суб'єктів РФ, що мають багаторічні та різнобічні зв'язки з регіонами України, стурбовані подібним розвитком подій, який може надалі негативно позначитися на перспективах міжрегіонального та прикордонного взаємодії двох країн.

 Викликають подив і обурення заяви низки західних політиків, які безцеремонно втручаються у внутрішні справи України і навмисне провокують дестабілізацію обстановки в країні. Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації закликає припинити неприкрите втручання ззовні в справи суверенної держави", - заявляють сенатори.

Рада Федерації Федеральних Зборів РФ також "рішуче засуджує прояви насильства, націоналізму, ксенофобії, закликає всі політичні сили України шукати шляхи виходу з нинішнього протистояння тільки через конструктивний діалог". "Це має відбуватися без жодних ультиматумів та тиску. Важливо, щоб і влада, і опозиція на основі поваги Конституції України та чинних законів виробили позитивний сценарій подолання політичної кризи та вирішення наявних у суспільстві проблем", - підкреслюють в російському сенаті.

Сенатори висловлюють впевненість, що "братній український народ, керівництво України знайдуть шляхи для відновлення спокою і порядку в країні".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини