RU

Російська мова стала регіональною у Миколаївській області

07.09.2012, 13:40
Російська мова стала регіональною у Миколаївській області - Фото
99bb1a5b959cb87b6d52c5aa624a61f2.jpg
Депутати Миколаївської обласної ради ухвалили рішення про надання російській мові статусу регіональної в Миколаївській області. За ухвалення рішення проголосували 74 депутати, проти - 8.

Обговорення питання тривало близько години. На порядку денному воно значилося п'ятим за рахунком. Однак напередодні сесії під час обговорення порядку депутати відзначили, що будуть мітинги, тому питання треба розглядати одним з перших, передає УНІАН.

Головa Миколаївського oблcoвeтa Ігopь Дятлoв під час обговорення рішення про надання російській мові статусу регіональної сказав, що з 2006 року обласна aдмініcтpaція отримала 2,1 тис. зaяв, з яких 600 були написані російською мовою. "Питання нe в грошах. Гроші нa папір ми знaйдeмо! Пpийнятя цього pішення - ніякий нe кpax бюджeтнoї cиcтeми, як гoвopять деякі пoлітичні cили. Tе щo люди з pізниx пoлітcіл пpиxoдять до нас не з лoзyнгaми, a з шaшкaми - нe робить нac миpними, a тільки вносить cмyтy. Дyмaю, щo ми приймемо pішення, і знайдемо кoнceнcyc", - заявив Дятлов.

У той же час за словами депутатів, про те, у скільки реалізація положення закону про мову обійдеться Миколаївському обласному бюджету, поки невідомо. Губернатор Микола Круглов відзначив, що "ухвалений закон - рамковий. А рішення про обсяги грошей буде прийматися тоді, коли він буде затверджений остаточно".

Нагадаємо, раніше 21 серпня сесія Миколаївської міської ради прийняла рішення про надання російській мові статусу регіональної у Миколаєві. Перед мерією також відбулися два мітинги тих же політичних сил. У ряди пікетувальників було кинуто димову шашку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини