RU

Російська газета вибачилася за фальшиве інтерв'ю з Тимошенко

24.10.2011, 22:53

Російська газета вибачилася за фальшиве інтерв'ю з Тимошенко
Редакція російської газети Известия принесла вибачення за фальшиве інтерв'ю колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яке сьогодні, 24 жовтня, було опубліковано на сайті видання.

"Редакція Известий повідомляє, що в результаті помилки компіляція з розмов Тимошенко з Известиями різних років була подана на сайті як свіже інтерв'ю. На жаль, довідковий матеріал до статті про нову справу проти Тимошенко був сприйнятий недосвідченим співробітником як ексклюзивне інтерв'ю з колишнім прем'єром Україні . Приносимо свої вибачення всім ", - йдеться в заяві редакції, пише Українська правда.

Сьогодні в газеті вийшов матеріал головного редактора українського видання Известия в Украине Яніни Соколовської під заголовком "Юлія Тимошенко: Російські силовики починають знищувати мене. А я дарувала Москві мармурові панно". Матеріал було проілюстровано фото із залу Печерського райсуду Києва перед винесенням вироку Тимошенко.

У вступі до "інтерв'ю" говорилося, що "екс-прем'єр України Юлія Тимошенко розповіла Известиям про підгрунтя нової кримінальної справи, порушеної українською Генпрокуратурою щодо неї".

Під виглядом нового інтерв'ю Тимошенко з СІЗО Известия опублікували інтерв'ю Тимошенко від 2001 року, в якому вона коментує справу ЄЕСУ. Прес-секретар екс-прем'єра Марина Сорока також назвала інтерв'ю фальшивкою. "Те, чим займається газета Известия - це нечистоплотна журналістика", - сказала вона.

Близько 17:15, після того як на неточність звернули увагу ЗМІ, стаття зникла з сайту Известий.

Українська правда нагадує, що раніше Соколовська публікувала інтерв'ю з відомими політиками, компілюючи їхні відповіді з матеріалів прес-конференцій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини