RU

Російська Федерація готується до великої війни - Gazeta Wyborcza

03.08.2016, 16:32
Російська Федерація готується до великої війни - Gazeta Wyborcza - Фото
1ba3a9c543ccee566d5bd53e3b505bc6.jpg
Російська Федерація готується до великої війни. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza з посиланням на джерело, близьке до міністра оборони РФ.

За його словами, Москва концентрує 200 тис. солдатів і ракетно-повітряні сили поблизу кордону з Україною.

Про зміцнення сил РФ на кордоні з Україною міністр оборони Росії Сергій Шойгу говорив ще минулої середи. Він заявив, що "у зв'язку зі зростаючою загрозою з боку НАТО і України", сформована армія в південному регіоні з чотирьох дивізій і дев'яти бригад.

Деякі бригади входять до складу створених дивізій, проте є й такі, що не включені в дивізії. Крім цього, дві бригади оснащені ракетами Іскандер.

Однак, на думку військового експерта Віктора Мурачовски, Шойгу вводить громадськість в оману. І насправді на кордоні з Україною знаходяться не чотири дивізії, а всього дві.

Також про те, що Москва будує свій "Український фронт", повідомляв російський військовий експерт Руслан Пухов.

"Сенс цих заходів очевидний: на кордоні з Україною (де ще три роки тому не існувало військ) російська сторона створює на півночі три основні групи, готові на раптовий удар у напрямку Києва, а на півдні створює армію для оточення основних українських сил на території лівобережної України", - пояснив Пухов.

Він також повідомив, що РФ зміцнює свої сили не тільки на кордоні з Україною, але і недалеко від білоруського кордону і поблизу країн Балтії та Польщі.

Як говориться в доповіді ООН з питань оборонного бюджету, Москва весь час збільшує статтю своїх військових витрат на збройні сили.

Крім того, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що в окупованому Донбасі бойовики залучають неповнолітніх підлітків до лав незаконних збройних груп, а будівлі шкіл і дитячих садів використовують у військових цілях.

Раніше повідомлялося, що керівництво РФ має намір до 2019 року розмістити  в Калінінграді ракети, здатні нести ядерні боєголовки.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини