RU

Російська армія облаштовується біля східних кордонів України -МЗС

26.03.2014, 16:00
Російська армія облаштовується біля східних кордонів України -МЗС - Фото
02cb9f49992b6280abc84689932f20f4.jpg
Російська армія облаштовується біля українських кордонів - розгортає оперативні штаби та медпункти. Про це повідомив на брифінгу директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

"За інформацією силових структур, триває перегрупування Збройних сил Російської Федерації у прикордонних з Україною районах. Зокрема, на території Брянської області спостерігається скупчення військової техніки, в районі населеного пункту Чуровічи Климовського району Брянської області - близько 18 кілометрів від кордону. 25 березня на станцію Климово Брянської області прибуло два військових ешелону загальною кількістю до 60 вагонів з особовим складом та військовою технікою. Зафіксовано розгортання засобів зв'язку і управління, виявлені платформи з модулями для проживання особового складу, облаштування штабів, медпунктів, військових таборів", - сказав Перебийніс, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Росія активно використовує безпілотні літальні апарати для розвідки з повітря і контролю обстановки в прикордонних регіонах. Перебийніс повідомив, що за останні два дні на ділянці прикордонного регіонального управління зафіксовано проведення більш 40 польотів російських безпілотних літальних апаратів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини