RU

Російська агресія застала НАТО зненацька - глава генштабу Чехії

21.04.2015, 15:57
Російська агресія застала НАТО зненацька - глава генштабу Чехії - Фото
Петро Павел (фото - golos-ameriki.ru)
Начальник генерального штабу чеської армії, який у червні займе пост глави військового комітету НАТО, Петро Павел вважає, що західний альянс був захоплений зненацька діями Москви в Україні і тепер повинен запевнити громадськість, що у нього є кошти і готовність протистояти Росії.

За його словами, російська сторона "дуже майстерно користується методами інформаційної та психологічної війни у ​​себе вдома і за кордоном", передає російська служба Голосу Америки.

"Російському керівництву вдається - це може бути навіть дивно - значно консолідувати суспільну думку навколо ідеї, що все погане, що відбувається з Росією, виходить від Заходу на чолі з США, і що Росія знову перебуває в ситуації, коли їй доводиться захищати себе", - сказав Павел.

Країни НАТО повинні збільшити витрати на оборону, проводити більше спільних навчань і займати тверду позицію на тлі дій Росії, сказав він.

Генерал додав, що альянс повинен бути готовий до нетрадиційних методів ведення війни, прикладом яких є підтримка Росією сепаратистів на сході України.

Павел  зазначив, що Росія здійснює "широку і щедру" програму модернізації своїх збройних сил, і НАТО потрібно це враховувати. "Як солдат, я змушений проявляти занепокоєння у зв'язку з кроками Росії через зростання її військового потенціалу і очевидною готовністю до його використання", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини