RU

Російські школярі просять повернути можливість вчитися в США

02.10.2014, 11:28
Російські школярі просять повернути можливість вчитися в США - Фото
f6c9425bb8ea91aabcc51bbfd2eeaa5f.jpg
Російські школярі почали збір підписів під петицією уряду Росії з закликом дозволити їм брати участь у спільній з США освітній програмі.

В онлайн-петиції, зокрема, йдеться, "у нас відібрали те, заради чого ми горбились вечорами над зошитами, напружуючи мізки і пам'ять. У наш політично напружений час необхідно, щоб кращі представники російської молоді мали можливість показати простим американцям, які ми культурні, талановиті, освічені, самобутні". За їх словами, для більшості дітей програма обміну школярами Future Leaders Exchange (FLEX), є єдиною можливістю повчитися в іншій країні, тому що далеко не кожна сім'я в змозі заплатити великі гроші за навчання. За першу добу петицію підписали майже 1000 чоловік.

30 вересня російський уряд ухвалив рішення про вихід з міжнародної освітньої програми FLEX. Раніше МЗС Росії заявляв лише про призупинення участі в ній. За словами уповноваженого з прав дітей Павла Астахова, одна з причин - грубе порушення американською стороною зобов'язань щодо безумовного повернення прибулих на навчання в США російських школярів.

Посол США в Москві Джон Теффт висловив жаль у зв'язку з закриттям програми обміну школярів FLEX.

Протягом більше двох десятиліть програма FLEX дозволила тисячам старшокласників і студентів російських навчальних закладів побувати в США, пожити в американських сім'ях, вчитися і брати участь у суспільному житті протягом одного навчального року.

Джерело:  Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини