RU

Російські інформагентства поширили заяву Януковича

27.02.2014, 12:36
Російські інформагентства поширили заяву Януковича - Фото
Віктор Янукович
Віктор Янукович заявив, що як і раніше вважає себе законним президентом України і просить у Росії забезпечити йому "особисту безпеку від дій екстремістів". Про це йдеться в заяві, текст якої розповсюдив ІТАР-ТАРС.

"Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше вважаю себе законним головою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян. Не можу бути байдужим до трагічних подій на моїй батьківщині. Вважаю, що підписана мною і лідерами української опозиції у присутності поважних західних партнерів Угода про врегулювання кризи на Україну 21 лютого 2014 року не виконана. На вулицях багатьох міст нашої країни розгул екстремізму. На мою адресу, на адресу моїх соратників звучать погрози фізичної розправи", - йдеться в заяві.

"Змушений просити влади РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів. На жаль, все, що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру. Рішення, які приймаються парламентом у відсутність багатьох членів фракції Партії регіонів, інших фракцій, які побоюються за свою безпеку, а деякі були піддані фізичному насильству і змушені залишати територію України, незаконні. Переконаний, що в цих умовах всі прийняті рішення вже незабаром доведуть свою неефективність і не буде виконано. У цій ситуації офіційно заявляю про свою рішучість до кінця боротися за виконання важливих компромісних домовленостей щодо виходу України з глибокої політичної кризи. Закликають негайно повернути ситуацію в нашій країні в конституційне поле. Зараз стає очевидним, що народ на південному сході України і в Криму не сприймає безвладдя і фактичне беззаконня в країні, коли керівники міністерств обираються натовпом на площі. Я, як чинний президент, не дозволяв збройним силам України втручатися в внутрішньополітичні події, які відбуваються . Наказую це і зараз. У разі, якщо хтось стане віддавати подібний наказ Збройним силам і силовим структурам, такі накази будуть незаконними і злочинними", - наголошується в заяві.

Крім ІТАР-ТАРС, заяву поширили ще кілька російських інформагентств. По яких каналах було отримано заяву, агентства не вказують.

Нагадаємо, з фракції Партії регіонів у Верховній Раді вийшли 75 народних депутатів. Раніше ніяких повідомлень, про те, що під час протестних акцій постраждали депутати, не було.

Янукович кілька днів тому заявив, що Володимир Рибак був побитий, але пізніше екс-спікер спростував цю інформацію, назвавши слова Януковича абсурдом.

Місцезнаходження Януковича досі невідомо. Деякі ЗМІ писали, зокрема, що він нібито перебуває в Росії, але російська влада це спростовувала.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини