RU

Російські націоналісти лякають кожного другого - опитування

06.05.2014, 16:25
Російські націоналісти лякають кожного другого - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Три чверті громадян України не відчувають загрози з боку українських націоналістів, половина вважає загрозою проросійських екстремістів. Такі результати проведеного соціологічною службою Центру Разумкова опитування, презентовані на прес-конференції заступником директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайлом Міщенком.

Згідно з даними опитування, 73,9 % громадян України не відчувають загрози з боку українських націоналістів (так званих бандерівців). Відчуває таку загрозу кожен п'ятий (19,7 %) респондент. Не відчувають загрози з боку українських націоналістів більшість населення всіх регіонів (від 97 % на заході до 51 % на сході України), однак на півдні і сході частка тих, хто відчуває таку загрозу, вище, ніж в цілому по країні (27,9 % - на півдні , 39 % - на сході).

Загрозу з боку проросійських екстремістів відчувають 49,3 %, тоді як не відчувають такої загрози 41,5 % опитаних. Цю загрозу відчувають 70,5 % жителів заходу, 65,1 % - центру та 47,9 % жителів півдня країни, тоді як у східному регіоні - лише 24,8 % (59 % жителів цього регіону не відчувають такої загрози).

50,5 % опитаних відчувають загрозу з боку російських силових структур, 39,8 % - не відчувають. Цю загрозу відчувають більшість жителів заходу (70,5 %), центру (65,1 %) і відносна більшість (47,9 %) жителів півдня країни, тоді як у східному регіоні - лише 24,8 % (59,9 % жителів цього регіону не відчувають такої загрози).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 29 квітня. Опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму. Теоретична похибка не перевищує 2,3 % з імовірністю 0,95.

За матеріалами УНІАН

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини