RU

Росіяни вважають Євромайдан провокацією спецслужб - опитування

10.02.2014, 16:59
Росіяни вважають Євромайдан провокацією спецслужб - опитування - Фото
Демонстранти на Майдані в Києві

Більшість росіян вважають Євромайдан провокацією західних спецслужб. Про це свідчать підсумки соціологічного опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, проведеного 1-2 лютого в 42 суб'єктах Російської Федерації.

Події в Україні хвилюють 73% росіян, причому 26% опитаних спостерігають за ними постійно. 46% опитаних росіян вважають, що Євромайдан спровокований західними спецслужбами. Серед виборців КПРФ таких - 56%, Справедливої ​​Росії-54, ЛДПР-44%, Єдиної Росії-41%. Такої ж точки зору дотримується 49% опитаних пенсіонерів.

Як народне повстання або революцію події в Україні оцінюють 19% опитаних, 25% прихильників ЛДПР, 20% прихильників Єдиної Росії, 16% комуністів. Такої ж точки зору дотримуються 30% жителів міст-мільйонників, і молодь у віці 18-24 років.

Кожен третій респондент також оцінює політичну кризу в Україні як боротьбу за владу між кількома кланами.

Головна мета учасників мітингів і демонстрацій - відставка уряду - впевнені 22% росіян. 17% респондентів вважають, що організатори масових виступів борються за захоплення влади. Кожен десятий опитаний (10%) бачить в тому, що відбувається в Україні, прагнення протестуючих вплинути на рішення влади щодо інтеграції з Євросоюзом. Ще 5% учасників опитування вважають, що демонстрантами рухає бажання змінити життя простих громадян, а 6% вірять в їх бажання, навпаки, дестабілізувати ситуацію

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини