RU

Росіяни все гірше ставляться до України - опитування

06.08.2014, 12:15
Росіяни все гірше ставляться до України - опитування - Фото
Фото: ЕРА

За останні півроку ставлення росіян до України стабільно погіршується. Нинішні відносини між країнами громадяни РФ називають ворожими. Про це свідчать результати опитування Левада-центру.

Зокрема, відповідаючи на питання про своє нинішнє ставлення до України, 30% опитаних росіян охарактеризували його як в основному погане. Ще 25% назвали його дуже поганим. В січня 2014 року ці показники становили 22% і 4% відповідно.

Оцінюючи відносини між Росією і Україною, 39% опитаних назвали їх напруженими, а 40% - ворожими. Вважають їх дружніми і добросусідськими лише 3% громадян РФ.

У погіршенні відносин між Україною і Росією в останні місяці росіяни звинувачують українське керівництво. Про це заявили 65% опитаних. Тільки 3% росіян вважають, що відносини між країнами зіпсувала влада РФ.

Негативно росіяни налаштовані і по відношенню до США і Євросоюзу. 60% опитаних мають негативне ставлення до ЄС і 74% - до Сполучених Штатів.

Опитування було проведено 18-21 липня 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини