RU

Росіяни вітають підтримку РФ терористів в Україні - опитування

02.06.2014, 15:20
Росіяни вітають підтримку РФ терористів в Україні - опитування - Фото
59% опитаних росіян підтримують дії терористів в Україні (фото - ЕРА)
Більше половини опитаних (59 %) вважають, що Росія повинна надавати військово-технічну підтримку проросійськи налаштованим силам на південному сході України. Про це свідчать результати опитування Левада- Центру.

При цьому за останні два місяці число респондентів, які схвалюють можливе приєднання українських територій в якості нових суб'єктів РФ, скоротилося. Якщо на початку березня практично половина росіян (49 %) говорили, що у разі проведення референдуму в південно-східному регіоні України з позитивним рішенням про включення до складу РФ його слід прийняти, то в травні - 21 %. Тільки 26 % респондентів хотіли б бачити політичне майбутнє південно-східних регіонів України як частину Росії . Більша частина (36%) - за незалежність південного сходу як від Києва, так і від Росії. У цьому зв'язку 72 % опитаних вважають, що необхідно визнати незалежність ДНР.

Разом з тим серед росіян наростає невизначеність. З одного боку, населення Росії підтримує проросійських активістів, вважаючи, що їм необхідно надавати дипломатичну підтримку (89 %) і економічну допомогу (70%).

Крім того, 58 % росіян впевнені, що РФ має право приєднувати до себе території інших держав, "якщо там ущемляють росіян".

Ще 61 % опитаних вітають участь в зіткненнях на сході України "добровольців з Росії". 28 % росіян говорять, що проросійських бойовиків в Україні потрібно надати зброю або ввести їм на допомогу російські війська.

59 % опитаних відповіли, що "активісти на сході України "правильно роблять, коли захоплюють будівлі і закликають до сепаратизму.

Опитування було проведено 23-26 травня 2014 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4 %.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини