RU

Росіяни стурбовані зубожінням і не вірять в уряд - опитування

17.03.2015, 12:25
Росіяни стурбовані зубожінням і не вірять в уряд - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Росіяни вкрай стурбовані зростанням цін в країні і зубожінням більшості населення. Про це свідчать результати опитування Левада-Центру.

Зокрема, 82% опитаних громадян РФ вважають найгострішою проблемою в країні зростання цін. Крім цього, росіяни стурбовані бідністю і зубожінням більшості населення (43%), зростанням безробіття (38%), падінням курсу рубля (31%) і війною в Україні (28%).

Серед претензій до російського уряду, росіяни називають нездатність влади впоратися зі зростанням цін (55%), відсутність продуманої програми (29%), нездатність впоратися з кризою в економіці (23%).

Також громадяни Росії вважають, що в уряду Дмитра Медведєва немає економічної програми розвитку країни. 31% громадян зазначають, що у нинішнього уряду РФ немає продуманої програми, є лише найзагальніші уявлення про те, що потрібно робити в умовах, що створилися. Ще 26% говорять, що в уряду немає програми, а рішення приймаються під впливом обставин.

Опитування було проведено 20-23 лютого 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини