Росіяни не хочуть, щоб Путін вводив війська в Сирію - опитування

29.09.2015, 12:01
Росіяни не хочуть, щоб Путін вводив війська в Сирію - опитування - Фото
Окупанти РФ у Криму (фото: ЕРА)

Приймати біженців із цієї близькосхідної країни громадяни РФ також не бажають - близько 60% респондентів висловилися проти такої допомоги мігрантам

Російська Федерація не повинна надавати пряму військову підтримку живою силою керівництву Сирії для підтримки на плаву режиму Башара Асада. Так вважають 69% опитаних росіян, про що говорять результати соціологічного опитування, проведеного російським Левада-Центром.

При цьому за введення військ висловилися всього 14% респондентів, серед них "виразно так" відповіли лише 6%.

Однак громадяни Росії вважають, що їхня країна повинна допомагати Сирії, використовуючи політичну і дипломатичну підтримку (67%), а також надаючи гуманітарну допомогу (55%).

43% опитаних вважають, що Кремль повинен консультувати і озброювати військовослужбовців Асада. Майже стільки ж голосів росіяни віддали варіанту відповіді "я проти такої допомоги Сирії" - 41%.

Крім цього, 57% росіян не бажають допомагати сирійським біженцям, за прийом мігрантів висловився тільки кожен п'ятий громадянин РФ (21%).


000.jpg


Опитування проведене 18 - 21 вересня 2015 року з репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 800 чоловік у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загального числа опитаних разом з даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4-4,1%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery