RU

Росіяни не хочуть фінансувати Крим більше за інших - опитування

22.04.2014, 11:56
Росіяни не хочуть фінансувати Крим більше за інших - опитування - Фото
Фото: ЕРА

Більшість росіян вважають, що анексований в України Крим повинен отримувати фінансову допомогу від центру не в меншому, але й не в більшому розмірі, ніж будь-який інший суб'єкт РФ. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки.

Економічну самодостатність Криму і Севастополя росіяни оцінюють неоднозначно. Якщо одні (45%) вважають, що ці регіони в змозі повністю себе забезпечити, то інші (44%) називають ці суб'єкти дотаційними і вважають, що без підтримки федерального центру вони не зможуть прогодуватися.

Дві третини росіян (63%) упевнені: Криму і Севастополю повинна надаватися та ж фінансова допомога з федерального бюджету, що й іншим регіонам Росії зі схожими соціально-економічними умовами. При цьому 8% учасників опитування висловлюються проти надання їм будь-якої грошової допомоги з боку федерального центру.

Першочерговим завданням, що вимагає рішення, 42% респондентів вважають збільшення пенсій в Криму і Севастополі до середньоросійського рівня. А 27% опитаних говорять про необхідність підвищення зарплат бюджетників в цих регіонах. Значущим питанням, на думку 29% росіян, є і реалізація проекту будівництва мостів у Крим через Керченську протоку.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД проведено 5-6 квітня 2014 року. Опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини