RU

Росіяни називають Україну ворогом - опитування

09.02.2015, 12:15
Росіяни називають Україну ворогом - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Громадяни Російської Федерації вважають відносини між РФ і Україною "ворожими і напруженими". Про це свідчать результати опитування Левада-Центру.

Зокрема, оцінюючи нинішні відносини між Україною і Росією, 48% росіян назвали їх ворожими. Ще 33% опитаних охарактеризували їх як напружені. Лише 1% респондентів вважають двосторонні відносини між країнами хорошими і добросусідськими. При цьому 64% росіян зізналися, що погано ставляться до України.

Також погано громадяни РФ ставляться до США - 81% респондентів. Негативне ставлення у росіян і до ЄС (71% опитаних).

Ще 36% респондентів висловилися, що Росії необхідно дистанціюватися від країн Заходу. При цьому 56% говорять, що РФ потрібно зміцнювати відносини з мусульманським світом.

Тим часом позитивно росіяни налаштовані по відношенню до Білорусі (81% опитаних), Китаю (80%) і Ізраїлю (58%).

Опитування було проведено 23-26 січня 2015 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка даних досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини