Росіяни Гайдар і Федорин отримали українське громадянство

04.08.2015, 10:48
Росіяни Гайдар і Федорин отримали українське громадянство - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства і вручив паспорти громадян України російському громадському діячу Марії Гайдар і колишньому головному редактору видання Forbes-Україна Володимиру Федорину. Про це йдеться в повідомленні на сайті президента.

Під час вручення паспортів глава держави зазначив, що велика кількість росіян, які "розуміють реальний стан речей", роблять вибір - "або ти залишаєшся з вільним світом, демократією і робиш все, щоб забезпечити торжество свободи і демократії, або мовчиш. І за цієї мовчазної згоди відбуваються дуже важкі злочини".

"Ваш приклад переконливо показує, що мовчати не можна, треба жити в злагоді зі своєю совістю... Ваша незаангажована позиція, думка і інформація з України як альтернатива кремлівській пропаганді дуже важлива для мільйонів росіян", - додав він.

Порошенко також зазначив, що максимум, що вони можуть сьогодні зробити для РФ - це "забезпечити успіх України". На думку президента, лише за цих умов можна буде відновити відносини між вільною Україною і вільною Росією.Говорячи про своє нове громадянство, Гайдар зазначила, що для неї воно є важливим вибором. тут у важкий для України час для того, щоб розділити долю українського народу. У нас спільний ворог - авторитарний режим, який вбиває людей як в Росії, так і тут", - сказала вона.

Федорин, зі свого боку, зазначив, що Україна сьогодні є флагманом свободи і нормалізації на пострадянському просторі, "який дає надію народам колишнього СРСР стати членами світової родини вільних народів", і додав, що для нього важливо брати безпосередню участь у цьому процесі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников