RU

Росіяни чекають від дій Путіна миру в Україні - опитування

13.08.2014, 14:12
Росіяни чекають від дій Путіна миру в Україні - опитування - Фото
Росіяни виправдовують руйнівні дії Росії в Україні благими намірами
На думку росіян, президент РФ Володимир Путін добивається припинення кровопролиття в Україні. Про це свідчать дані опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки.

Так, 63% опитаних росіян вважають, що дії і заяви Путіна щодо ситуації в Україні сприяють мирному вирішенню конфлікту. Лише 9% опитаних схильні вважати, що висловлювання російського президента ведуть до ескалації напруженості.

Половина опитаних (47%) вважає основною метою російського президента досягнення миру і спокою в Донбасі і в Україні в цілому. Третина опитаних (36%) вважає, що Путін прагне не допустити війська НАТО в Україну. Інші ж (33%) вбачають місію глави російської держави в захисті російськомовного населення Східної України. Кожен четвертий (​​29%) називає головним завданням президента охорону економічних інтересів Росії в Україні.

Путін бажає виступити посередником на переговорах конфліктуючих сторін - вважають 16% росіян. Частина опитаних (13%) припускає, що він перешкоджає вступу України до Євросоюзу.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД було проведено 26-27 липня 2014 року. Опитано 1600 респондентів у 130 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини