RU

Росія звернеться в ООН з пропозицією перенести вибори в Україні

05.05.2014, 11:05
Росія звернеться в ООН з пропозицією перенести вибори в Україні - Фото
Владислав Гриб (фото - oprf.ru)
Громадська палата Російської Федерації готує звернення до ООН і Раду Європи з пропозицією перенести президентські вибори в Україні, заплановані на 25 травня. Про це заявив перший заступник секретаря Громадської палати РФ Владислав Гриб.

"Громадська палата готує офіційне звернення до ООН і Ради Європи з пропозицією спільними дипломатичними зусиллями провідних світових держав домогтися перенесення президентських виборів в Україні аж до стабілізації обстановки. Я і мої колеги впевнені, що будь-які вибори в умовах, коли країна охоплена кровопролитними сутичками, а офіційні державні органи не можуть гарантувати людям безпеку, приречені на фальсифікації і на практиці спровокують лише подальшу ескалацію конфлікту", - сказав Гриб, слова якого наводить сайт Громадської палати.

Нагадаємо, влада в Україні, а також лідери Заходу і США впевнені, що Росія за допомогою провокацій на півдні і сході України намагається зірвати президентські вибори, намічені на 25 травня.

Раніше сепаратисти обіцяли зірвати президентські вибори на південному сході країни "за всяку ціну". Про це заявив самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини