RU

Росія взялася за кримські заповідники

08.05.2014, 10:18
Росія взялася за кримські заповідники - Фото
67319dcad154d6eb3a506b158b1cec02.jpg
Міністерство природних ресурсів і екології РФ розробило проект постанови, згідно з яким всі державні природні заповідники Криму, а також природні заказники та національні парки переходять у відання російського відомства. Мова про Кримський, Ялтинський, Опукський, Карадагський і Казантипський природних заповідниках. Крім того, Мінприроди РФ можуть передати заповідники "Мис Мартьян" і національний парк "Чарівна гавань", повідомляють "Известия".

З природних заказників російське відомство може отримати "Хапхальський", "Каркинитський", "Арабатський", "Байдарський", "Астанінські плавні", "Аю-Даг", "Великий каньйон Криму", "Бухта Козача", "Гірський карст Криму", "Канака", "Камінський каньйон". А також заказники "Мис Айя", "Мис Фіолент" , "Новий Світ", "Плачуча скеля", "Урочище Карабі-Яйла", "Урочище Куболач".

Загальна площа охоронюваних природних територій у Криму становить 155 тис. га, це близько 5,7 % від загальної площі півострова.

До приєднання до Росії, в залежності від своєї специфіки заповідники, нацпарки і заказники підпорядковувалися або Національної академії наук України, або Мінприроди України, або Міносвіти України.

Після анексії півострова заповідники були передані Республіканському комітету АРК з лісового і мисливського господарства, та керівники національних парків очікували, що до 2015 року (закінчення терміну перехідного періоду) їх визначать під федеральне управління. Зараз кримським заповідникам і паркам заборонено брати плату за екскурсії за рішенням місцевої влади.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини