RU

Росія вводить в'їзд за закордонними паспортами, крім країн МС

26.06.2014, 17:48
Росія вводить в'їзд за закордонними паспортами, крім країн МС - Фото
b512a4def193bf80318a6bf8086cd2a9.jpg
З 1 січня 2015 року Росія планує пускати на свою територію громадян країн СНД лише за закордонними паспортами. Нововведення не торкнеться тільки держав, що входять в Митний союз і Єдиний економічний простір. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС Росії.

Як наголошується в повідомленні, новий порядок перетину кордону вводиться "з метою підвищення ефективності контролю за міграційними процесами".

"Наші партнери були заздалегідь проінформовані про плановані російською стороною заходи. Кроки з наведення порядку в сфері міграції сприймаються з розумінням. Більше того, ми вчасно запропонували партнерам сприяння у виготовленні та документуванні новими закордонними паспортами громадян низки держав-учасниць СНД, у тому числі з використанням друкованих потужностей у Росії. Через механізми спільних робочих груп вирішувалися питання полегшення процесу документування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території Росії", - йдеться в заяві МЗС РФ.

У зовнішньополітичному відомстві Росії звернули увагу на те, що в'їзд і виїзд з Російської Федерації для громадян держав, з якими підписано міжурядову Угоду про взаємні безвізові поїздки від 30 листопада 2000 року, "як і раніше не вимагає отримання віз і зберігає свій гранично ліберальний режим".

Нагадаємо, зараз громадяни країн СНД можуть в'їжджати до Росії за внутрішніми паспортами. У РФ діють обмеження по терміну перебування на її території громадян інших держав - 90 днів. Аналогічні вимоги 7 квітня 2014 року ввела Україна щодо росіян.

Потім через конфлікт в Донбасі Україна ввела обмеження на в'їзд в Україну росіян віком від 16 до 60 років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини